KĀPĒC DĀVANU KARTES IR DĀVANA AR PIEVIENOTO VĒRTĪBU?

Dāvanu kartes ir ērts un praktisks veids, kā uzdāvināt saņēmējam iespēju pašam izvēlēties to, kas viņam patiks vislabāk. Tā bieži vien ir labāka izvēle nekā lauzīt galvu, kuras no visām populārākajām smaržām patiks dāvanas saņēmējam. Nereti ir viedoklis, ka dāvanu karte ir bezpersoniska, bet tas tomēr ir atkarīgs no tā, kāda veida dāvanu karte tā ir, un ir labi jāzina saņēmēja viedoklis par tāda veida dāvanu. Dāvanu kartes nav tikai lielveikalu plastikāta kartīšu izskatā un tās izlietojums materiālā veidolā. Uzskaitīsim dažus veidus, kādas dāvanu kartes ir ar pievienoto vērtību.

Izglītojoši kursi un apmācības

Ja zini, ka dāvanas saņēmējs vēlas paplašināt savas zināšanas, bagātināt redzesloku, dāvanu karte uz kādu apmācības kursu vai meistarklasi var būt ļoti noderīga un vērtīga dāvana. Ja, piemēram, nepieciešamas dāvanas sievietei, tad meistarklase uz kādu kūku cepšanas vai makarūnu veidošanas meistarklasi būs tieši laikā! Ja svētki vairāk tuvojas uz Ziemassvētku sezonas laika pusi, tad fantastiska iespēja ir iegādāties dāvanu karti uz Adventes vainagu pīšanas meistarklasi.

Restorāna apmeklējums

Šāda veida dāvana būtu teicama tiem, kas ikdienas steigā ir ieslīguši rutīnā un aizmirsuši par laiku sev, par iespēju baudīt mierpilnu atmosfēru vietā, kur pašam nekas nav jādara. Vien jābauda mirklis un jābūt klātesošam. Emocijas, nebijusi pieredze - tā ir pievienotā vērtība. Tas arī var būt labs veids kopīgu atmiņu veidošanai - uzdāvināt dāvanu karti restorānā un uz to doties kopā.

Atpūtai un izklaidei

Diezgan plašā piedāvājumā ir pieejamas dažādas atpūtas iespējas: biļetes uz kino, teātra dāvanu karte, biļetes uz koncertu, īpašs SPA atpūtas seanss u.tml., kas palīdz gan relaksēties, gan izbaudīt brīvdienu. Grāmatnīcu dāvanu kartes jo īpaši patīk tiem, kam patīk savu mājas bibliotēku papildināt ar jaunāko literatūru.

Nelieli ceļojumi un nakstmītnes

Kādam, kas ikdienas rutīnā ir aizmirsis par sevi morāli parūpēties, uzdāviniet iespēju atslēgties no ikdienas, no raizēm un pienākumiem, uzdāvinot dāvanu karti kādā no viesnīcām (vēl izcilāk, ja dāvanu kartes piedāvājumā ir kādas ķermeņu lutinošas procedūras) vai klusā, skaistā un prom no pilsētas burzmas namiņā pie dabas. Tā ir iespēja uzdāvināt labu laika pavadīšanu un atpūtas mirkli, kas mūsdienās tik ļoti daudziem pietrūkst.

Dāvanu kartes tiešsaistes veikalos

Apskatot aktuālās dāvanu kartes iespējas, ir iespēja izvēlēties arī tādu dāvanu karti, ko var izmantot interneta veikalā. Jo īpaši noderīgi tas ir, ja konkrētajā veikalā var iegādāties personalizētu dāvanu. Interneta veikalu dāvanu kartēm ir vairākas priekšrocības, kas tās padara par samērā populāru un ērtu dāvanu izvēli. Kā pirmais - plašs izvēles klāsts. Sākot no maziem interjera elementiem, praktiskākām sadzīves ierīcēm, dārza precēm un pat apģērbu. Samērā parocīgi ir tas, ka parasti interneta veikalos ir arī izceltas sadaļas tieši dāvanu precēm. Piemēram, dāvanas sievietei, dāvana ģimenei, vīriešiem u.tml. Pērkot dāvanu karti interneta veikalā, var izvēlēties opciju to iegādāties kā virtuālu dāvanu karti, kura iegādes brīdī tiek nosūtīta pa e-pastu saņēmējam. Jo īpaši noderīgi, ja jāapdāvina kāds, ar kuru nav iespējams tikties klātienē.

Dāvanu kartes ir kļuvušas par populāru dāvanu izvēli, jo tās nodrošina izvēles brīvību un personiskumu. Tas ir mūsdienu ritmam ērts veids, kā paust uzmanību un radīt prieku saņēmējam. Tomēr, lai dāvanu karte būtu dāvana ar pietiešām pievienoto vērtību, ir svarīgi izvēlēties karti, kas atbilst saņēmēja interesēm un vēlmēm. Arī interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties dāvanu karti, ko saņēmējs var iztērēt pēc savām vēlmēm. Dāvanu kartes internetā no 220.lv atpūtai, biznesam, ikdienai un svētkiem!