Ar lepnumu paziņojam, ka Portāls VR Arkāde ir kļuvuši par oficiālajiem Ubisoft partneriem Latvijā, lai varētu Jums piedāvat vislabākās Escape Room jeb Piedzīvojumu istabu pieredzes, kuru darbība norisinās Ubisoft spēļu pasaulē.

Ubisoft Escape Games piedāvā Izlaušanos no Zudušās Piramīdas - daudzspēlētāju piedzīvojumu istaba populārajā Assasin's Creed spēļu pasaulē. Spēle piemērota visām vecumu grupām.

etlp-start-logo.png

IZLAUŠĀNĀS NO ZUDUŠĀS PIRAMĪDAS

Izlaušanās no Zudušās Piramīdas ir Escape Room jeb piedzīvojumu istaba (dažkārt dēvētas arī par kvestu vai izlaušanās istabām) Assasin’s Creed spēļu pasaulē.

1928. gada Februāris.

Sera Beldona Fraija vadītā ekspedīcija bez vēsts pazūd kaut kur Sīnaja pussalā. Četru cilvēku komandā kopā ar duci vietējo nesēju meklēja Zudušo Nebkas Piramīdu… Jeb, precīzāk, meklēja kaut ko, kam tur vajadzētu atrasties. Viņus neviens vairs nekad nav redzējis. Izmantojot no viņu DNS atmiņas rekonstruētu simulāciju, Jūsu komanda nokļūs pazudošo pētnieku lomās. Noskaidrojiet, kas notika ar ekspedīciju. Un jo svarīgāk, atrodiet, ko viņi meklēja.